ناگفته ترین راز ورود پیج اینستاگرام به اکسپلور

چگونه وارد اکسپلور اینستاگرام شویم؟

با ظهور کسب و کارهای مجازی، اپلیکیشن های فضای مجازی مانند اینستاگرام، تلگرام، یوتیوب و… روز به روز بیشتر در معرض توجه قرار گرفته اند. خصوصا در دوران پاندمی کرونا لزوم استفاده از فضای مجازی برای کسب درآمد بیش از پیش قوت گرفت. لذا در صورتی که به دنبال فعالیت در این حوزه می باشید، اولین قدم آشنایی با اصول و الگوریتم هر یک از اپلیکیشن ها می باشد.

یکی از بهترین اپلیکیشن های فضای مجازی که به دلیل فیلتر نبودن در ایران بشدت مورد توجه می باشد، اینستاگرام است. این اپ جدا از این که محیطی جذاب برای گذران وقت است، بدلیل حجم بالای کاربران ایرانی، بشدت برای کسب درآمد نیز مورد توجه قرار گرفته است. اما اگر به دنبال کسب درآمد از اینستاگرام هستید، می بایست اصول و الگوریتم های آن خصوصا بخش اکسپلور را بشناسید.

” در این مقاله یکی از بهترین و ناشناخته ترین روش های ورود پیج اینستاگرام به اکسپلور رو بهتون آموزش میدیم “

اکسپلور اینستاگرام

اکسپلور اینستاگرام چیست؟

صفحه اکسپلور اینستاگرام (Instagram Explore Page) حاوی مجموعه ای از عکس ها و ویدیوهای عمومیست. در این بخش از اپلیکیشن اینستاگرام محتوای نمایش داده شده بر اساس علایق هر یک از کاربران قرار داده شده است. محتواهای نمایش داده شده به هر کاربر به هشتگ ها، فالورهای دنبال کننده، محتواهای لایک و ذخیره شده و به طور کلی پست هایی است که کاربر بیشترین زمان را برای مشاهده آنها صرف کرده و بیشترین علاقه را به آنها دارد.

 اینستاگرام از یک الگوریتم و سیستم به نام (Explore Feed Ranking System) برای شناخت علایق کاربران استفاده می نماید. این بخش به شکل ذره بین و در پایین اپلیکیشن قرار دارد. 

اکسپلور

این بخش مربوط به پیج های عمومی (Public, Creator, Business) است و در صورتی که اکانت اینستاگرام بر روی حالت شخصی (Personal Account) قرار داشته باشد، پست های آن وارد explore نمی شود. 

معیارهای انتخاب پست های نمایش داده شده در ثصفحه اکسپلور شما بر اساس موارد زیر است:

 • نوع محتوا و پست هایی که قبلا لایک کرده اید.
 • پست هایی که بیشترین تعامل (لایک، کامنت، اشتراک و کامنت) را داشته اند.
 • پست فالوورهایی که دنبال می کنید.
 • منطقه جغرافیایی شما
 • محتواهایی که با دیگران به اشتراک میگذارید.
 • فعالیت فالووینگ های شما

توجه: این الگوریتم برای تمام کاربران اعمال می شود، پس پست های شما نیز به افرادی نمایش داده می شود که به محتوای تولید شده شما علاقه داشته باشند.

مزایای شناخت صفحه اکسپلور اینستاگرام

در صورتی که به طور مستقیم قصد کسب درآمد از اینستاگرام (به وسیله گرفتن تبلیغ) و یا کسب درآمد غیرمستقیم (تبلیغ و فروش محصولات) را دارید، یکی از مهمترین بخش هایی که می بایست با آن آشنا شوید، صفحه اکسپلور است.

برای کسب درآمد بالا به فالوور و دنبال کننده های یشتر نیاز دارید، یکی از مهمترین روش های دیده شدن و جذب فالور بالا نیز قرار گرفتن پست هایتان در اکسپلور است.

اکسپلور
جذب فالوور
کسب درآمد

جامعه اینستاگرام یک جامعه بزرگ بیش از یک میلیاردی است. این جامعه بیشترین وقت خود را در اکسپلور می گذرانند، پس کاملا قابل درک است که این بخش از اهمیت بسیار بالایی برای کسب درآمد برخوردار است.

اما جدای از تعاریف و مزایای صفحه اکسپلور، ورود به این صفحه نیازمند رعایت اصول و الگوریتم های بسیار خاصی است. اصول بسیار زیادی برای ورود به اکسپلور نام برده می شود که برخی از آنها به وسیله اینستاگرام و برخی دیگر بصورت تجربی توسط کاربران بیان شده است.

در این مقاله قصد داریم که یکی از ناشناخته ترین و ناگفته ترین اصول ورود به اکسپلور اینستاگرام یعنی باگ UNREQUEST را آموزش دهیم.

باگ Unrequest چیست؟

اکثر کاربران اینستاگرام پس از ورود به این اپلیکیشن برای افزایش فالوور به فالو و آنفالو روی می آورند. این تکنیک تا تعداد فالور 2000 بر اساس تکنیک های خاصی قابل استفاده است.  قبل از استفاده از این تکنیک دو نکته باید مورد توجه قرار گرفته شود:

 1. تولید محتوای مناسب
 2. انتخاب فالورهای مناسب برای فالو کردن

اکثر پیج هایی که در این روند فالو می شوند دارای پیج های خصوصی هستند. حال اگر به دو نکته فوق توجه نشود و قبل از فالو کردن محتوای مناسب و جذابی در پیج قرار گرفته نشده باشد و همچنین مخاطبین هدف مناسبی انتخاب نشوند (به طور مثال اگر پیجتان مربوط به آشپزی است، قاعدتا نباید برای فالو کردن به پیج های فوتبالی سر بزنید.) کاربران فالو شده پس از مشاهده پیج شما، درخواست(Request) شما را قبول نکرده و درخواست شما به حالت (Requested) در می آید.

تعداد بالای پیج های در حالت Requested باعث به وجود آمدن باگ Unrequest می شود. این باگ برای پیج شما ضرر دارد و به اینستاگرام می فهماند که پیج شما دارای محتوای مناسب برای جذب فالور نیست. این امر باعث می شود که پیج شما براحتی وارد اکسپلور نشود. از بین بردن Requested ها یکی از اصولی است که در کنار رعایت کردن دیگر اصول، باعثرفتن پیج شما به اکسپلور می شود.

در این مقاله به تاثیر قالب بر ورود به اکسپلور پرداخته شده است.

همچنین 190 قالب اینستاگرامی نیز برای دانلود قرار دارد.

نحوه استفاده از این قالب ها نیز آموزش داده شده است.

مطالعه این مقاله توصیه می گردد.

راحت ترین و سریعترین روش Unrequest کردن!

در ویدیو فوق بطور کامل و عملی سریع ترین و اصولی ترین روش برای unrequest  کردن پیج هایی که درخواست فالو شما را قبول نکرده اند، توضیخ داده شده است. در زیر روش کار بطور خلاصه بیان خواهد شد. این کار را هم بر روی سیستم و با استفاده از موبایل می توانید انجام دهید. در صورتی که تعداد اکانت های در حالت Requested شما زیاد باشد می توانید از کامپیوتر برای تسهیل کار استفاده نمایید. در زیر روش کار در کامپیوتر بیان می شود، مشابه همین روش را با استفاده از موبایل نیز می توانید انجام دهید.

روش کار بدین صورت است که می خواهیم ابتدای نام تمام اکانت هایی که درخواست فالو رو قبول نکرده اند ( @ ) قرار دهیم و بصورت پیام دایرکت نماییم. تا تنها با زدن بر روی هر اسم وارد اکانت شده و از حالت requested خارج کنیم.

1-  وارد اکانت اینستاگرام خود شوید.

2- به بخش تنظیمات (settings) بروید

3- وارد privacy and security شوبد.

4- در بخش Account Data بر روی View Account Data کلیک نمایید.

5-  در بخش Connections/Current follow requests بر روی View All کلیک نمایید.

تمام اکانت های نشان داده شده در حالت requested می باشند. برای مشاهده تمام اکانت ها بر روی View more کلیک کنید.

unrequest

6- تمام اکانت های نشان داده شده را انتخاب، کپی کرده و وارد یک فایل word نمایید.

7- در فایل وورد بر روی Replace کرده و بخش find what و replace with را مانند شکل زیر وارد نمایید.

8- بر روی Replace All کلیک نمایید.

جذب فالوور

پس از انجام این مراحل مشاهده می نمایید که ابتدای تمام اسامی @ قرار گرفته شده است. 

9- اکانت ها را کپی کرده و بصورت پیام دایرکت نمایید.

10- تک تک اکانت ها را انتخاب کرده، وارد پیجشان شده و بر روی requested بزنید تا از این حالت خارج شود.

تنها به دو نکته توجه نمایید:

 • در روز بیشتر از 45 نفر را unrequest نکنید.
 • عملیات unrequest (مرحله 10) را بر روی سیستم انجام ندهید. این مرحله را تنها با استفاده از گوشی همراه انجام دهید.

تنها دلیل انجام مراحل فوق در سیستم این است که، اگر تعداد اکانت ها خیلی زیاد باشد، @گذاری آنها بسیار زمانبر و مشکل می شود. وگرنه تمامی مراحل را می توان در گوشی همرهاه نیز انجام داد.

راستی میدونستی می تونی با یه کار کوچیک ازمون کد تخفیف 30 درصدی روی تمام محصولات قابل فروشمون چه محصولات الان و چه محصولات ارزنده ای که در آینده قراره منتشر بشه بگیری؟

فقط کافیه که پیج اینستاگرام بالای 10k داشته باشی و مارو تگ کنی و ما یه کد تخفیف بهت میدیم که می تونی روی کل سبد خریدت 30 درصد تخفیف بگیری.

یه تقلب بهت برسونم؟ اگر خودتم پیج 10k نداشتی می تونی از یکی دیگه بخوای که ما رو تگ کنه.

جهت دریافت کد تخفیف و بنر به یکی از پیج های اینستاگرامی زیر دایرکت بدین و کلمه کد تخفیف رو تایپ کن.

@virainvest.ir

@babakahmadpoor.finance

اگر روی لینک زیر هم کلیک کنی مستقیم میتونی وارد پیج اینستاگرامیمون بشی!

توی پیج اینستامون کلی آموزش، خبر، تحلیل و سیگنال از بورس و فارکس و ارز دیجیتال داریم.

تمام ویدیوهای آموزشی توی حوزه های پولساز هم در کانال یوتیوبمون قرار داره.

دانلود 300 موزیک بدون کپی رایت مخصوص یوتیوب

 • یک پکیج فوق العاده جذاب برای تولید محتوا در یوتیوب
 • 300 موزیک بدون کپی رایت
 • موزیک بی کلام بسیار جذاب و کاربردی
 • دارای لایسنس جداگانه برای هر موزیک

دانلود +1000 موزیک بیکلام مخصوص تولید محتوا

 • بیش از 200 آهنگ بیکلام آرامش بخش از افراد معروف
 • بیش از 50 آهنگ چالش اینستاگرامی
 • بیش از 300 موزیک مخصوص لوگوموشن و ترنزیشن و…
 • بیش از 500 آوای کوتاه و افکت صوتی
5 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *