10 بازی متاورسی جذاب برای کسب درآمد! 💙💙💙

متاورس، معرفی سایت play to earn، معرفی 10 بازی متاورسی جذاب

دنیای کریپتو و بازار ارزدیجیتال یک بازار بسیار وسیع و متنوع می باشد که برای تمام افراد با هر سطح دانش و اطلاعات و دارایی یک فرصت درآمدزایی ایجاد می کند. شما می توانید به راحتی در هر یک از حوزه های : خرید و فروش ارزدیجیتال (ترید یا هولد)، خرید و فروش زمین های متاورسی و NFT، استفاده از ماینر، استیک کردن رمزارز، برنامه نویسی، بازی متاورسی و… فعالیت داشته باشید.

در این مقاله به معرفی دنیای متاورس و کسب درآمد از بازی متاورسی، جستجو و یافتن بازی های مدنظر و همچنین معرفی بازی های جذاب جهت کسب درآمد در این حوزه پرداخته شده است.

متاورس

متاورس چیست؟

متاورس در لغت به معنای “فراتر از دنیای واقعی” است. این کلمه از ترکیب دو کلمه “Meta” به معنای فراتر، که یک کلمه یونانی است و “Universe” به معنی دنیا، ساخته شده است. این نامگذاری بسیار هوشمندانه بوده و ترکیب این دوکلمه به زیبایی مفهوم را میرساند. متاورس دقیقا دنیایی فراتر از دنیای واقعی ماست که در آن محدودیت های فیزیکی تعریف نشده اند.

متاورس یک دنیای دیجیتالی است که می تواند با دنیای واقعی ترکیب شده و سبک جدیدی از زندگی را به وجود آورد. تعریف ساده تر متاورس را می توان از زبان “مارک زاکربرگ” موسس فیسبوک یا متای امروزی بیان نمود. به گفته مارک زاکربرگ، متاورس ترکیبی از دنیاهای مجازی است که افرادی که از نظر فیزیکی از هم دور هستند را کنار یکدیگر قرار می دهد. اما ناگفته نماند که این حوزه فراتر از ارتباط افراد بصورت غیرفیزیکی است.

نخستین بار اصطلاح Metaverse توسط “نیل استفنسون” در سال 1992 در کتاب سقوط برفی “Snow Crash” بیان شد. در این کتاب از کلمه متاورس برای توصیف دنیایی غیرواقعی استفاده می شود که در آن قهرمان داستان در این دنیا زندگی کرده و حتی دشمنان واقعی خود را نیز شکست می دهد. برای درک بهتر مفهوم متاورس، فرض کنید که شما و افرادی دیگر در یک فضای سه بعدی تمام فعالیت های واقعی و حتی غیر واقعی را انجام می دهید بدون اینکه بصورت فیزیکی در آن فضا حظور داشته باشید.

متاورس یک دنیای همیشه فعال و پویاست. این دنیا اقتصاد مختص به خود را دارد و به راحتی می توان از ارزهای دیجیتال در این دنیا استفاده نمود. افراد در این دنیای مجازی می توانند به راحتی در قالب شخصیت های بازی های ویدیویی با یکدیگر در ارتباط بوده و فعالیت های روزمره خود را انجام دهند، با این تفاوت که این شخصیت را هوش مصنوعی کنترل نمی کند و هر کدام از شخصیت ها نماینده یک شخصیت واقعی است.

روش های کسب درآمد از Metaverse

کسب درآمد از حوزه Metaverse هم خود دارای وسعت و تنوع زیادی است. شما می توانید با توجه به سلیقه، سرمایه، وقت و دانشتان در هر یک از حوزه های دلخواه این بازار فعالیت داشته و به کسب درآمد دلاری بپردازید. در زیر تعدادی از روش های کسب درآمد از این حوزه نام برده شده است:

1- بازی متاورسی

2- سرمایه گذاری بر روی رمزارزهای اصلی حوزه متاورس

3- خرید و فروش و اجاره زمین های متاورسی

4- ایجاد یا خرید و فروش NFT

5- تبلیغات و ایجاد فضای رقابتی در این حوزه

هر یک از این حوزه ها به اطلاعات مختص به خودش نیاز دارد. هدف از این مقاله کسب درآمد از حوزه بازی متاورسی است، لذا در ادامه به بررسی این حوزه پرداخته خواهد شد.

بازی متاورسی

کسب درآمد از بازی های متاورسی

کسب درآمد از بازی متاورسی یکی از کم ریسکترین و راحتترین روش های کسب درآمد از دنیای متاورس می باشد. در این روش شما با انجام دادن بازی هایی که اکثرا بر روی اندروید، ios و ویندوز هم قابل اجراست می توانید رمزارز و NFT کسب نمایید. اکثر این بازی ها بصورت رایگان بوده اما در این بین بازی هایی هم وجود دارند که برای ورود به آنها نیاز به هزینه می باشد. اگرچه کسب درآمد از این حوزه بسیار سرگرم کننده و کم ریسک می باشد اما باید درنظر بگیرید که این روش بسیار زمانبر بوده و نمی توان به عنوان یک شغل به آن نگاه کرد. درآمد کسب شده از بازی ها متناسب با وضعیت بازار ارزدیجیتال، نوع پاداش دریافتی (کریپتو یا NFT) و قیمت دلار می تواند متغیر باشد. اما بطور متوسط می توان ماهیانه بین 2-4 میلیون تومان (بسته به بازی بیشتر یا کمتر) درآمد کسب نمود.

سبک های مختلفی از بازی متاورسی وجود دارد و هر یک دارای ژانری مختلف مانند هنری، اکشن و … است. با انجام بازی ها و به پایان رساندن ماموریت و مراحل مختلف، رمزارز و یا NFT مختص به بازی را کسب کرده و می توانید در پلتفورم های مختلف بفروش برسانید. بازی های زیر از معروفترین بازی های این حوزه می باشند:

 • سندباکس (sandbox)
 • دیسنترالند (Decentraland)
 • اکسی اینفینیتی (Axie Infinity)
 • استار اتلس (star Atlas)
در این حوزه سایت هایی وجود دارند که به معرفی و بررسی بازی های متاورسی پرداخته است. در زیر به معرفی یکی از این پلتفورم ها می پردازیم.

سایت play to earn

بازی های بسیار زیادی در حوزه متاورس وجود دارد که خصوصیات و ویژگی های مختلفی دارند. به منظور بررسی بازی ها از نقطه نظرات مختلف و خصوصا محبوبیت آنها در شبکه های اجتماعی می توان از پلتفورم ها و سایت های مختلفی استفاده نمود.

یکی از بهترین و اولین این سایت ها، سایت “Play to earn” می باشد. مشخصات و نحوه استفاده از این سایت در ویدیو ابتدایی مقاله آموزش داده شده است. 

روش استفاده از این سایت بسیار راحت بوده و شما می توانید تمام بازی های متاورسی و بلاک چینی را در این سایت مشاهده نمایید. در این سایت بازی ها بر اساس رتبه محبوبیت شبکه های اجتماعی رده بندی شده اند. همچنین تمام ویژگی ها و خصوصیات بازی ها از جمله ژانر، شبکه بلاک چین، سیستم عامل قابل اجرا مثل اندروید و ویندوز و..، وضعیت بازی، پشتیبانی از NFT، توکن مورد نظر برای درآمد، رایگان یا پولی بودن و رتبه شبکه اجتماعی بیان شده است.

شما می توانید با فیلتر کردن خصوصیات فوق بازی مد نظرتان را پیدا کرده و به بازی کردن در کنار آن کسب درآمد بپردازید. در این سایت همچنین می توانید بازی های ترند شده و بازی های با بیشترین رشد محبوبیت در 24 ساعت اخیر را نیز مشاهده نمایید.

با کلیک بر روی هر یک از بازی ها می توانید توضیحات، جزئیات و شبکه های اجتماعی و سایت رسمی بازی را مشاهده نمایید.

playtoearn

10 بازی متاورسی جذاب برای کسب درآمد

در سایت معرفی شده لیست کاملی از بازی های متاورسی و بلاک چینی آورده شده است که می توانید با جستجو در آنها بازی مدنظر خود را پیدا نمایید. در ویدیو زیر 10 بازی جذاب و مناسب برای کسب درآمد از نقطه نظر پیشرفت در آینده معرفی شده است.

سخن پایانی

حوزه متاورس آینده بازارهای مالی را شکل می دهد و در آینده ای نزدیک یک حوزه بشدت پولساز خواهد بود. روش های زیادی برای کسب درآمد در این حوزه وجود دارد. یکی از کم ریسک ترین و راحتترین این روش ها، بازی متاورسی است. این روش برای افرادی که وقت زیادی را با گوشی و خصوصا بازی کردن سپری می کنند بسیار مناسب است و می توانند از زمانی که برای بازی کردن سپری می کنند، کسب درآمد نمایند. اما در نهایت باید یادآوری کنم که بازی کردن را نمی توان به عنوان یک شغل در نظر گرفت و تنها روشی است که از آن می توان به درآمد معقولی رسید.

امیدوارم این مقاله براتون مفید بوده باشه

در این سایت ردپای پول رو دنبال می کنیم، پس اگر شمام می خواین رد پول رو دنبال کنین، با ما همراه باشین.

Altseason is Coming

با این دو تا آلتسیزن رو از دست نمیدی !!!

1- پکیج سیگنال و تحلیل 50 آلت کوین مستعد پامپ

2- دوره رایگان صفر تا ترید ارزدیجیتال

توی پیج اینستامون کلی آموزش، خبر، تحلیل و سیگنال از بورس و فارکس و ارز دیجیتال داریم.

تمام ویدیوهای آموزشی توی حوزه های پولساز هم در کانال یوتیوبمون قرار داره.

دانلود 300 موزیک بدون کپی رایت مخصوص یوتیوب

 • یک پکیج فوق العاده جذاب برای تولید محتوا در یوتیوب
 • 300 موزیک بدون کپی رایت
 • موزیک بی کلام بسیار جذاب و کاربردی
 • دارای لایسنس جداگانه برای هر موزیک

دانلود +1000 موزیک بیکلام مخصوص تولید محتوا

 • بیش از 200 آهنگ بیکلام آرامش بخش از افراد معروف
 • بیش از 50 آهنگ چالش اینستاگرامی
 • بیش از 300 موزیک مخصوص لوگوموشن و ترنزیشن و…
 • بیش از 500 آوای کوتاه و افکت صوتی
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *