آموزش جامع صرافی کوکوین

مقایسه صرافی ها، ثبت نام صرافی کوکوین، مراحل امنیتی، آشنایی با فضای صرافی، واریز و برداشت عملی

بر اساس آمار تعداد ملیونرهای ایران نرخ چشمگیری داشته و به عدد 250 هزار نفر رسیده و نرخ رشد مجموع ثروت این افراد 24.3 درصد بوده که خود یک رکورد محسوب می شود. اما دور از ذهن نیست که اکثریت این افراد و ثروتمندهای جدید از راه ارزهای دیجیتال به این ثروت رسده اند. افزایش نرخ دلار و نوسانات شدید رمزارزها باعث ثروتمند شدن خیلی افراد در ایران شده است.

اولین گام جهت ورود عملیاتی به دنیای ارزدیجیتال ثبت نام در یک صرافی ایرانی است که در مقاله قبل به طور کامل به آن پرداخته شده است. در گام بعد می بایست جهت انجام معاملات یک صرافی خارجی انتخاب شود، که در این مقاله و این ویدیو به طور مفصل به ثبت نام صرافی کوکوین و آشنایی با فضای صرافی پرداخته شده است.

ثبت نام صرافی کوکوین

کدوم صرافی رو انتخاب کنیم؟

قبل از ثبت نام در صرافی باید به یک سری نکات توجه داشته باشیم. از نظر کارایی اکثر صرافی ها شبیه به هم هستند و تنها شکل و جایگاه گزینه های آنها با هم متفاوت است. در صورتی که کار با یک صرافی را به خوبی یاد گرفته باشید، به راحتی می توانید در تمام صرافی ها فعالیت داشته باشید.

با توجه به تحریماتی که علیه کشور ما وضع شده است، به راحتی نمی توانیم در هر صرافی دلخواهی مثل بایننس ثبت نام و ترید کنیم. پس باید دنبال صرافی بگردیم که هم با ایرانی ها مشکل نداشته باشد، هم امنیت بالایی داشته باشد و هم از حجم معاملات بالایی برخوردار باشد.

به منظور بررسی حجم معاملات صرافی ها می توانید به سایت coinmarketcap.com بخش exchanges مراجعه کرده و حجم معاملات صرافی ها رو با هم مقایسه نمایید. از این حیث صرافی کوکوین در رتبه های اولیه بین 5 تا 10 قرار دارد و همچنین با کاربران ایرانی نیز مشکلی ندارد. در این مقاله به طور مفصل به ثبت نام صرافی کوکوین و آموزش آن پرداخته می شود.

صرافی kucoin

صرافی kucoin

صرافی کوکوین یک فضای معاملاتی انلاین ارزدیجیتال است که توسط Michael Gan و Michael Gan در سال 2017 در Seychelles تاسیس شده است. اعضای بنیان گذار این صرافی بسیار باتجربه بوده و پیش از این در پروژه هایی مثل Ant Financial و iBOX PAY نیز فعالیت داشه اند.

ویژگی های صرافی کوکوین

از ویژگی های صرافی کوکوین می توان موارد زیر را نام برد:

 1. دارای ارزدیجیتال بومی خود یعنی Kucoin Shares (KSC)
 2. در صورت استفاده ار ارز kcs برای کارمزد تراکنش ها از تخفیف بهره مندخواهید شد.
 3. جزو 10 صرافی برتر از نظر حجم معاملات
 4. رابط کاربری ساده و راحت
 5. سازگاری خوب با موبایل و دسکتاپ
 6. کارمزد پایین در معاملات
 7. ارائه ابزارهای مهم برای افزایش امنیت
 8. دارای بیش از 200 ارزدیجیتال است که روز به روز به این تعداد اضافه می شود
 9. برای انجام معاملات به احراز هویت نیاز ندارید.
 10. ارائه رباط های معاملاتی قابل تنظیم

و بسیاری ویژگی دیگر که این صرافی رو در لیست محبوبترین صرافی ها قرار می دهد. همچنین ثبت نام صرافی کوکوین بسیار راحت می باشد.

ثبت نام صرافی کوکوین

ثبت نام صرافی کوکوین

ثبت نام در صرافی kucoin بسیار راحت می باشد. فقط توجه داشته باشید که درست است که ایران از این صرافی تحریم نیست، اما بهتر است که از vpn با ip ثابت استفاده شود. در ویدیو ابتدای این مقاله بصورت گام به گام به آموزش این صرافی پرداخته شده است. در این ویدیو موارد زیر آموزش داده شده است:

 • بررسی و مقایسه صرافی ها
 • بیان نکات امنیتی قبل از ثبت نام
 • ثبت نام صرافی کوکوین بصورت گام به گام
 • انجام مراحل امنیتی
 • آشنایی کلی با فضای صرافی kucoin
 • معرفی انواع کیف پول ها
 • واریز و برداشته بصورت گام به گام و عملی

لذا ویدیو بسیار کامل و مفصل بوده که میتوانید با مشاهده آن به صرافی کوکوین و دیگر صرافی ها مسلط شوید. جهت ثبت نام با تخفیف کارمزد معاملات می توانید از کد دعوت یا لینک زیر استفاده نمایید.

کد دعوت : r3LQ9ED

پیج اینستاگرام

توی پیج اینستامون کلی خبر و آموزش و تحلیل از بورس و ارزدیجیتال و فارکس داریم، یه سری تمرین هم هر روز میزاریم. پس حتما فالومون کن!!!

کانال یوتیوب

توی کانال یوتیوبمون کلی آموزش مفید و پولساز رو توی حوزه بازارمالی، تولیدمحتوا و فضای مجازی قرار میدیم. پس حتما سابسکرایمون کن!!!