190 قالب اینستاگرام + تاثیر قالب بر ورود به اکسپلور

چطور وارد اکسپلور بشم؟

کسب و کارهای مجازی و کسب درآمد از این حوزه، روز به روز گسترده تر شده و به سرعت در حال جایگزین شدن با کسب و کارهای سنتی هستند. اینستاگرام با بیش از 1 میلیارد مخاطب یکی از اپ های مورد توجه مردم است. لذا توجه به قالب اینستاگرام جزو اصول اولیه به شمار می رود.

با بروز کوید-19 و تعطیلی و کسات شدن طولانی مدت اکثر کسب و کارهای سنتی خصوصا در ایران، کشش به سمت کسب درآمد مجازی روز به روز افزایش یافت. اینستاگرام یکی از پرمخاطب ترین اپ های مجازی در ایران به شمار می رود. از همین رو کابران میکوشند که سهم بیشتری از این بازار را به خود اختصاص دهند. از این اپلیکیشن هم به صورت مستقیم و هم غیرمستقیم می توان کسب درآمد نمود.

برای کسب درآمد می بایست مخاطبین زیادی شما را دنبال کنند، یکی از مهمترین روش های جذب مخاطب نیز ورود پیج شما به اکسپلور می باشد. به منظور ورود به اکسپلور می بایست یک سری اصول و قوانین رعایت شوند. 

اینستاگرام

چگونه به اکسپلور برویم؟

روش های زیادی برای جذب فالور مانند تبلیغ در پیج های پربازدید، تولیدمحتوا و اشتراک گذاشتن آن، ورود به اکسپلور و … وجود دارد. اما هیچ یک از آنها بهتر و موثرتر از ورود به اکسپلور نیست. تبلیغ در پیج های پربازدید یک شمشیر دو لبه است و هم میتواند مفید باشد هم مضر. هزینه تبلیغات بسیار بالاست و همچنین نمی تواند بازده قابل قبولی داشته باشد.

تولید محتوای اصولی و مفید که باعث به اشتراک گذاشته شدن بشود یکی از مهمترین اصول جذب مخاطب می باشد. اما یکی از بهترین روش های جذب مخاطب، ورود پیج به اکسپلور است. اما رسیدن به این بخش به شانس ربطی ندارد و تنها با رعایت یک سری اصول و قواعد میسر می باشد.

یکی از روش های ورود پیج اینستا به اکسپلور که بشدت مهم می باشد، استفاده از قالب اینستاگرام زیبا و مناسب است. در زیر تاثیر قالب بر ورود پیج به اکسپلور بررسی خواهد شد. 

در مقاله گذشته یکی از ناگفته ترین رازهای ورود پیج به اکسپلور بیان شد. به جرات کمتر شخصی به بیان این نکته پرداخته است، لذا خواندن این مقاله بشدت توصیه می شود. (بمنظور مطالعه این مقاله کوتاه بر روی شکل زیر کلیک نمایید.)

تاثیر قالب اینستاگرام بر ورود به اکسپلور

به منظور ورود به اکسپلور می بایست یک سری اصول فنی و بصری رعایت شود. اصول فنی مربوط به قوانین و الگوریتم های اینستاگرام و اصول بصری به آنچه که مخاطب در پیج شما مشاهده می نماید مرتبط می باشد. نوع محتوا، متن های استفاده شده، تصاویر به کار رفته، رنگ های مورد استفاده و قالب اینستاگرام از جمله موارد مربوط به اصول بصری هستند.

این اصول رابطه مستقیمی با جذب مخاطب دارد. استفاده از یک کاور و قالب اینستاگرام یکدست برای پست و استوری به پیج شما نظم دیدنی می بخشد. همچنین مخاطب را به سمت مشاهده پروفایل و بقیه پست های شما سوق می دهد. این امر سبب می شود که مخاطب زمان بیشتری را در پیجتان سپری کرده و تعامل پیج شما را افزایش می دهد.

مجموع این عوامل به اینستاگرام میفهماند که پیج شما مخاطب پسند است و می تواند کاربران را مدت زمان بیشتری در پیج نگه دارد. پس پست هایتان را به افراد بیشتری نمایش داده و در نتیجه پست هایتان وارد اکسپلور می شود.

پس : به هیچ وجه اهمیت زیبایی پیج و استفاده از قالب را نادیده نگیرید.

دانلود 190 قالب اینستاگرام جذاب و زیبا

با توجه به اهمیت بالای استفاده از قالب اینستاگرام و همچنین تاثیر آن بر ورود به اکسپلور و جذب هر چه بیشتر مخاطب، مجموعه ویرا اینوست مجموعه 190 تایی گلچین از قالب های جذاب و دیدنی را تهیه کرده است. با کلیک بر روی لینک زیر، تصاویر قالب ها را با فرمت jpg و png مشاهده نمایید و در صورتی که طرح مد نظر خود را مشاهده نمودید، اقدام به دانلود فایل اصلی نمایید.

“اصلا هدف ما جذب رضایت شماست”

پس از مشاهده تصاویر طرح ها، در صورتی که طرح مد نظر خود را پیدا کردید می توانید با استفاده از لینک زیر فایل اصلی قالب ها را دانلود نمایید.

نحوه استفاده از قالب ها

نحوه استفاده از قالب ها به طور کامل در ویدیو موجود در ابتدای مقاله بیان شد. در زیر به طور خلاصه نحوه استفاده از قالب مجدد بیان خواهد شد.

فرمت قالب ها eps بوده لذا ابتدا می بایست طرح ها با نرم افزار ایلاستریتور باز شوند. با کلیک بر روی تصویر زیر می توانید نرم افزار 2021 Adobe Illustrator را دانلود نمایید.

1- قالب را با نرم افزار ایلوستریتور باز نمایید.

2- طرح را به یک قالب خام تبدیل کنید. (محتوای اضافی را پاک نمایید)

3- قالب را با فرمت png یا jpg ذخیره نمایید.

4- قالب را وارد موبایلتان کنید.

5- با استفاده از اپ هایی مثل Inshot پست مورد نظر را طراحی کنید.

می توانید پست خود را در ایلوستریتور نیز تکمیل کنید. از قالب خام ایجاد شده می توانید بارها برای طراحی پست استفاده نمایید.

به همین راحتی و تنها در چند مرحله به تعداد بالایی طرح دست یابید و از این به بعد همچون مخاطبینتان از قالب پیجتان لذت ببرید.

پکیج فوق العاده 1000+ موزیک مخصوص تولید محتوا:

در این پکیج بیش از 200 اهنگ بیکلام آرامش بخش از افراد معروف

بیش از 50 اهنگ چالش اینستاگرامی

بیش از 300 موزیک مخصوص لوگوموشن، ترنزیشن، تیزر تبلیغاتی

و بیش از 500 آوای کوتاه مثل ورق زدن و کلیک کردن و …

راستی توی کانال تلگراممون کلی آموزش و خبر روزانه بورس و بازارهای مالی رو داریم.

تمام ویدیوهای آموزشی توی حوزه های پولساز هم در کانال یوتیوبمون قرار داره.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *